Ana sayfa

Wuxi Hengye Electric Heater Equipment Co., Ltd

Ben sohbet şimdi

Wuxi Hengye Electric Heater Equipment Co., Ltd

1 2 3 4 5 6 7
Wuxi Hengye Electric Heater Equipment Co., Ltd Wuxi Hengye Electric Heater Equipment Co., Ltd Wuxi Hengye Electric Heater Equipment Co., Ltd Wuxi Hengye Electric Heater Equipment Co., Ltd Wuxi Hengye Electric Heater Equipment Co., Ltd Wuxi Hengye Electric Heater Equipment Co., Ltd Wuxi Hengye Electric Heater Equipment Co., Ltd
流体电加热器 流体加热器 风道加热器 小加热器 浸入式加热器 海上平台

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Dünya çapında
Markalar : Hengye
No. Çalışanları : 100~150
Yıllık satış : 20000000-25000000
Yıl kurulan : 1996
İhracat p.c : 20% - 30%
Firmamız üretim elektrikli ısıtma alanlarında uzun yıllar zengin deneyime sahip bir "Jiangsu eyaleti yüksek teknoloji kuruluştur"; Ayrıca büyük ölçekli mühendislik projelerinden biriktirilen tasarım ve üretimde uzun yıllara dayanan başarılı deneyime sahip. 1996 yılında kurulan şirketimizin kayıtlı sermayesi 32 milyon Yuan RMB, net varlıkları ise 58 milyon Yuan RMB'dir. Firmamız 18000 m2 ve 20000 m2 inşaat alanını kapsamaktadır. 47 orta ve üst düzey teknisyen olmak üzere 135 çalışanımız var. Ulusal Güvenlik Standardı Fabrika Kabul muayenesini geçtik.
Taslak hazırlama birimlerinden biri Ulusal Standart "Patlamaya Dayanıklı Elektrikli Isıtıcı" taslağının hazırlanmasına katılan endüstriyel ürünler üretim lisansına sahiptir. Ayrıca, Ulusal Standart GB / T19518.1-2004 "Çevrede Kullanılan Elektrikli Patlayıcı ve Elektrik Dirençli İz Isıtma'da Kullanılan Patlayıcı Gaz" taslaklarından biriyiz.
Firmamız uzun vadeli yaygın olarak teknik teknik değişim ve işbirliği ile ilgili endüstriyel elektrikli ısıtıcıların tasarımı ve üretimi konusunda uzmanlaşmıştır. Elektrikli ısıtma ürünlerimiz tasarım, üretim ve işleme, test ve kabul alanlarında uluslararası ileri standartları benimsemektedir. 3C Kimlik Doğrulama ve Ulusal Endüstriyel Ürünler Üretim Lisans Belgesi ve ISO9001 Kalite Sistem Belgesi ve 14000 Çevre Sistem Belgesi ve 18000 İş Sağlığı ve Güvenliği Sistem Belgesi gibi birçok sertifikadan geçtik. Neredeyse 40 patent ürünümüz var; Jiangsu eyaletinin Ulusal Patlamaya Dayanıklı Sertifikalandırılması ve Bilimsel ve Teknolojik Başarılarının Belirlenmesi.
Jiangsu eyaletinin Yüksek Teknoloji Ürünleri, 12 Jiangsu eyaleti Bilim ve Teknoloji Başarı ve İlerleme Ödülleri, Ulusal Önemli Yeni Ürünler Ödülleri, vb. Gibi birçok ödüle layık görüldük. Ulusal Meşale Planı. Şirketimiz "Jiangsu eyaletinin Kalite Güven Ürünleri" ünvanını aldı ve 2003 yılında "Hengye" ticari markasını tescil etti. 2005 yılında, Hengye marka elektrikli ısıtıcı "Jiangsu eyaletinin Kalite Kredi Ürünleri" olarak derecelendirildi ve "Kabul Edilmiş Uluslararası Standart Ürün Sembolü" nü kazandı. Sertifika". Ayrıca fahri unvanı kazandık: Çin Petrokimya Birinci Sınıf Seviye Tedarik Ağı Üyeleri, Çin Petrol Birinci Sınıf Seviye tedarikçileri, CNOOC nitelikli tedarikçiler, Çin Ulusal Elektrik tedarikçileri.
Şirketimiz, Nanjing Havacılık Üniversitesi, Jiangnan Üniversitesi, vb. Gibi çeşitli kolejler ve üniversitelerle endüstri-üniversite-enstitü işbirliğine sahiptir. Kurulan okul kurumsal ittifakı, başarılı bir şekilde yenilikçi araştırma ve geliştirme merkezi ve yüksek lisans stajı iş istasyonu kurduk. Ülkemiz için nitelikli yetenekler yetiştirme üssü olarak Jiangnan üniversite yüksek lisans öğrencisine staj fabrikası sağlıyoruz.
Yıllar geçtikçe, ürünlerimiz petrol, kimya, denizcilik, elektrik, metalurji, vb. Gibi yerli müşterilerin belli bir ünü ve popülerliğini elde etti. Sadece çok fazla yerli müşterimiz yok, aynı zamanda Hong Kong, Hindistan’da birçok yabancı müşterimiz var. Suriye, Sudan, Singapur, Güney Kore ve diğer ülkeler. Sürekli il ve belediye seçkin kurumsal görkemli unvanları kazandı.

İletişim bilgileri
Wuxi Hengye Electric Heater Equipment Co., Ltd

İlgili kişi: Ms. Jessica Fan

Tel: 86-510-85463206

Faks: 86-510-85463203

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)